Home

neefektívne ventil plížiť sa bk opava brno basket výsledek Európa Pebish búrka

Basket zmrazil Opavu ve třetí čtvrtině, hnalo jej dvanáct set diváků -  Brněnský deník
Basket zmrazil Opavu ve třetí čtvrtině, hnalo jej dvanáct set diváků - Brněnský deník

Optimismus navzdory porážkám. Basket věří ve vyrovnání semifinálové série -  Brněnský deník
Optimismus navzdory porážkám. Basket věří ve vyrovnání semifinálové série - Brněnský deník

Opava s Beksou ve Studiu, Kolín u mistra | CZ.BASKETBALL

Opava sestřelila Brno z dálky! Na palubovce řádil Gumbs - Brněnský deník

Opava sestřelila Brno z dálky! Na palubovce řádil Gumbs - Opavský a  hlučínský deník
Opava sestřelila Brno z dálky! Na palubovce řádil Gumbs - Opavský a hlučínský deník

OBRAZEM: Po divočině vyrovnaná partie. Basket přesto padl v Opavě i podruhé  - Brněnský deník
OBRAZEM: Po divočině vyrovnaná partie. Basket přesto padl v Opavě i podruhé - Brněnský deník

BK OPAVA - Oficiální stránky basketbalového klubu v Opavě.

Opava je krok od finále! Výhru v Brně přinesl týmový výkon - Opavský a  hlučínský deník
Opava je krok od finále! Výhru v Brně přinesl týmový výkon - Opavský a hlučínský deník

Finále „jen“ na tři výhry. Opava chce ukončit éru Nymburka | iSport.cz

Brno vydřelo snížení. GBA po obratu dobyla Eden | CZ.BASKETBALL

Basket Brno
Basket Brno

Basketbal Kooperativa NBL 2022/23: tabulka, výsledky ✔️ | BetArena.cz

Opava to znovu dokázala. Porazila Nymburk a Český pohár získala po 19  letech – ČT sport – Česká televize
Opava to znovu dokázala. Porazila Nymburk a Český pohár získala po 19 letech – ČT sport – Česká televize

Opava na dotyk od výhry v repríze finále | NBL.BASKETBALL

Kvapil měl svůj den a Opava brala pátou výhru - Opavský a hlučínský deník

Kooperativa NBL - KONEČNÉ VÝSLEDKY 22. KOLA Bezbradica trhal rekordy a Číž  43! Sehnal rozhodl trojkou v posledních vteřinách! Beksa i přes porážku do  A1 USK Praha – BK Opava 88-87 (O-Sehnal
Kooperativa NBL - KONEČNÉ VÝSLEDKY 22. KOLA Bezbradica trhal rekordy a Číž 43! Sehnal rozhodl trojkou v posledních vteřinách! Beksa i přes porážku do A1 USK Praha – BK Opava 88-87 (O-Sehnal